top of page

Biz Kimiz?

Solid Group Metal, 2022 yılında deneyimli bir ekip tarafından kurulan bir alüminyum üretim ve imalat şirketidir. Yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen, kurucuları ve ekibi alüminyum üretim ve imalat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Geçmiş yılların birikimi sayesinde kısa sürede billet ve profil üretimi konusunda yurtiçi pazarda bilinen ve güvenilen bir firma haline gelmiştir. Ayrıca, ihracat faaliyetleriyle ürünlerini 3 farklı ülkeye ihraç ederek yurtdışı pazarlarına da giriş yapmıştır.

Şirketimiz, gelecek vizyonuna, deneyimli ve özverili kadrosuna uygun olarak, yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı sağlamayı hedefleyen kalite standartları ve rekabetçi fiyatlarla yurtdışı iş hacmini artırmayı planlamaktadır.

AdobeStock_111378324_edited.png

SGM'nin merkez ofisi Ankara'da bulunmakta olup yine Ankara'da bir üretim tesisi ve İstanbul'da bir ofisi bulunmaktadır. Bu sayede müşterilere hızlı ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

Team Meeting

Misyonumuz

Tüm dünyadaki alüminyum sektöründeki gelişmeleri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hızlı bir şekilde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşılamak. Her zaman en iyi ve aynı kalitedeki ürünlerimizi müşterilerimize tam zamanında ulaştırmak.

Vizyonumuz

En iyi standartlardaki ürünlerimizle tüm dünya pazarında bilinen, güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak.

Değerlerimiz

İnovasyon

Sürekli bir merak halinde bütün dünyadaki yenilikleri yakından takip etmek

Kalite

Bütün işlerimizde kusursuz kalitede ürünler üretmek. Her üretimde aynı titizlik ve şevk ile çalışmak

İş Ahlakı

İş ahlakından her zaman ve her koşulda etik ilkerinden taviz vermeden müşterileri tarafnından her zaman takdir edilen tedarikçi olmak

Motivasyon

İlk günkü aşk ve heyacını her gün aynı şekilde yaşayarak iş başı başı yapmak

bottom of page